PHP 7

PHP 7

Tu esi Web izstrādātājs, vai mājaslapas īpašnieks? Vai tavas vietnes darbojas uz PHP balstītām satura vadības sistēmām kā WordPress, Drupal, Joomla vai Magneto? Tad man tev ir labas ziņas:
jaunais PHP 7 jau ir laists klajā. Versija 7.0.0 satur tik daudz un dažādas jaunas, iespaidīgas iespējas, ka mēs nolēmām tam veltīt veselu rakstu.

1. Nosaukums ir PHP 7, nevis 6

Versija, kas izlaista iepriekš, izmanto versijas mumuru PHP 5.6.
Pēc nelieliem strīdiem un apspriešanās, izstrātāji nolēma, ka nākamais produkts netiks dēvēts kā PHP 6.

PHP 6 pastāvējis jau iepriekš, kā eksperimentāls projekts, bet nekad nav sasniedzis ražošanas fāzi, jo tā implementēšana izrādījās pārāk sarežģīta.

Lai lietotāji nejauktu iepriekšējo mēģinājumu ar jaunāko izstrādājumu, jaunais masu produkts nosaukts par PHP 7.

2. Jaunā Zend engine platforma

Zend engine platforma darbina PHP kopš 1999. gada, kad tā tika ieviesta kopā ar PHP 4 versiju. Zend – ko nejaukt ar Zend Framework – ir atvērtā koda izpildplatforma, kas rakstīta valodā “C” un interpretē PHP valodu.

Pašreizējā PHP 5.X sērija lieto Zend II platformu, kurai ir pirmās versijas uzlabota funkcionalitāte, paplašināms objektmodelis, kā arī ievērojami uzlabots izpildes ātrums valodai.

PHP 7 lietos jaunu platformu ar nosaukumu PHP#NG (Next generation).

3. Divkāršots ātrums

Vieglāk pamanāma PHPNG platformas priekšrocība ir tās uzlabotais veiktspējas ātrums. PHPNG izstrādātāju komanda rekonstruēja Zend engine platformu, ievērojami optimizējot atmiņas patēriņu. Un kādi ir rezultāti?

Veiktspējas ātruma rezultāti no Zend engine apskatāmi apakšā. Izmantojot PHP 7, jūsu kods ne tikai tiks izpildīts ātrāk, bet jums arī būs nepieciešami mazāk serveri, lai apkalpotu to pašu lietotāju skaitu.

4. Atvieglota kļūdu apstrāde

Lai neteiktu vairāk, apstrādāt fatal un catchable fatal errorus, PHP programmētājiem nekad nav bijis viegls uzdevums. Jaunie Engine Exceptions ļaus jums aizstāt šīs kļūdas ar izņēmumiem. Ja izņēmums nav atrasts, PHP turpinās atdot tādas pašas fatālās kļūdas, tāpat, kā tas notiek pašreizējā 5.X sērijā.

Jaunie \ EngineException objekti nepaplašina \ Exception Base klasi. Tas nodrošina atgriezenisko savietojamību un rodas divu veidu izņēmumi kļūdu apstrādē: tradicionālie un engine izņēmumi. Lai ļautu programmētājiem noķert abus, PHP 7 ievieš jaunu shared Parent Class ar nosaukumu \ BaseException.

5.64 bitu Windows sistēmas atbalsts

PHP ir nozīmīgs LAMP grupas dalībnieks, kas nozīmē, ka tā vietējā vide ir Linux – Bet to ir iespējams arī palaist uz Windows sistēmas. 5.X sērijas vēl nepiegādā 64-bit integer vai lielo failu atbalstu, līdz šim x64 izstrādes tiek uzskatītas par eksperimentālām.

PHP 7 šo izmaina, jo tā ievieš konsekventu 64 bitu atbalstu, kas nozīmē, ka gan vietējo 64-bit atbalstīs integers, gan lielos failus, kas ļaus jums pārliecinoši palaist valodu 64-bit Windows sistēmā nākotnē.

No Comments

Post A Comment